„A“ muži – Doubravka 5:0 (3:0)

Capouch (80.Hrůša) – Hájek (80.Hofman), Vystyd, Brotánek, Repetný, Soldát, Kdolský, Dvořák (76.Haas), Sirotek (85.Všetečka), Kvěch, Němec

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Videozáznam utkání: ZDE

Prvních dvacet minut se na to nedalo koukat a vůbec to nevypadalo, že soupeře jasně porazíme. Byli jsme aktivnější, ale hrozně jsme kazili přihrávky. Soupeř si za celý zápas nevypracoval jedinou velkou šanci. Přesto jednu měl, když Brotánek dával malou domu a přesně přihrál na nohu soupeře. Róth naštěstí o míč vzápětí přišel. Nervozita z našeho mužstva spadla po prvním gólu, který opět vstřelil gólově nabuzený Brotánek po centru Sirotka, když trefil hlavou šibenici (34. minuta) - 1:0. Za čtyři minuty na to utekl Němec a na zadní tyči našel nabíhajícího Sirotka, který zvýšil na 2:0. Za další čtyři minuty to Sirotek Němcovi vrátil a na ukazateli skóre se rozsvítila trojka - 3:0. Ve druhém poločase splnili hráči přání 365 diváků a dali požadovaného „bůra“. Jak padaly branky: v 50. minutě faulovali hosté Soldáta a kopal se trestný kop. K míči se postavil Kdolský a přes zeď dal nádherný gól - 4:0. Pátý padl po kopu z rohu v 60. minutě, kdy Kdolský odcentroval a Vystyd ještě branku nedal, míč se odrazil k Němcovi a ten rozvlnil síť - 5:0. Další nebezpečné střely Repetného nebo Kdolského brankář hostů s námahou vyrazil na roh. Za zlepšený výkon od dvacáté minuty si mužstvo zaslouží pochvalu. Výborně zahrála záloha a obrana, která nedovolila soupeři ohrozit naše brankáře. Kvalitní výkon předvedl v útoku Němec. Zápas se vydařil Sirotkovi, který branku dal a na dvě nahrál.

Další zápas hrajeme v sobotu v Mariánských Lázních a k zápasu jedeme auty.