[16. 8. 2021 11:09:13]

„A“ muži – Sokol Lom    0:6 (0:3)

Glogar - Repetný, L.Brotánek, Sosnovec, Hanuš, Soldát (64.Hašek), M.Dvořák (71. L.Matoušek), Kdolský, Novotný, M.Habart (46.D.Čipera), Haas (65. M.Krůta)

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Tradiční pouťový zápas přilákal pěknou návštěvu 608 diváků a Ti mohli sledovat v akci nejlepší divizní mužstvo, které prakticky nemá ve svém středu slabinu. Většina hrála vyšší soutěže a na jejich výkonu to bylo znát. K vidění byly přesné přihrávky na nabíhající hráče, uměli jeden na jednoho, dokázali vyřadit dva hráče najednou a jít do číselné převaha a dávat branky do prázdné branky. My jsme jim to i usnadňovali nepřesnými přihrávkami a nakopávanými míči, které získával soupeř a dostával nás pod tlak. Je pravda, že naši hráči měli v nohách středeční pohárový zápas, ale přesto si myslíme, že by soupeř u nás vyhrál, jen by to možná nebyl takový debakl. Nám svitla naděje za stavu dva nula, když Kdolského bomba skončila na břevnu a Novotný dorážel hlavou, ale přesně metr nad zemí pro brankáře ideální výška, a tak skončil míč jen v rohu. Místo odcházet do kabiny za stavu 1:2 bylo to po rychlém brejku 0:3. O poločasové přestávce proběhl slavnostní křest knihy 100 let fotbalu v Sedlčanech (období 1971-2021).

Jak padaly branky: 11. minuta - tečovaná střela domácím obráncem do protisměru - 0:1 Neužil, 26. min. - 0:2 Novák, 45. min. - 0:3 Musiol, 59. min. - 0:4 Musiol, 70. min. - 0:5 Pfeifer, 77. min. - 0:6 Novák.

V sobotu 21. srpna nás čeká další aspirant postupu mužstvo Přeštic, kde se hraje od 14.30 hod.