Na Aritmě se nehrál příliš atraktivní fotbal a vítězství si připsalo domácí mužstvo

[6. 6. 2016 7:20:15]

Aritma Praha – „A“ muži   2:0 (2:0)

Capouch – Řehák (71.Pešek), Vystyd, Brotánek, Repetný, Soldát (77.Valenta), Lípa Pavel (46.Sirotek), Kdolský, Senft, Haas (83.Lípa Václav), Němec

V 26. minutě to bylo 2:0 a mohli jsme jet domu!!! Přitom začátek zápasu patřil Tatranu a do 17.minuty jsme byli lepším týmem a mohli jsme jít do vedení. Sám postupoval Soldát, a místo aby to vzal na sebe, hledal z první nabíhající naše hráče. Dobrou přihrávku dostal Haas, a místo aby z první vystřelil, chtěl dělat kličku. Ve 23. minutě zaváhal při bránění Senft a bylo to 1:0. Za tři minuty udělali naši hráči neuvěřitelnou chybu, kterou by neodpouštěli ani trenéři přípravky. Osm našich hráčů stálo na malém vápně a mezi desítkou a velkým čtvercem stáli dva domácí hráči úplně volní, míč směřoval na ně a pro jednoho z nich nebyl problém skórovat - 2:0. Chleba se lámal ve 42. minutě, když unikal Němec domácí obraně, domácí kapitán Ambrus sáhl po záchranné brzdě a unikajícího Němce fauloval. Následovala červená karta a trestný kop, který skončil po střele Kdolského na břevně. Druhý poločas už příliš fotbalu nepřinesl, protože domácí si poctivým bráněním lehce pohlídali výsledek. Když za celý zápas trefíme branku jen třikrát, nemůžeme vyhrát, a to za řeč stála jen střela Senfta, kterou vytlačil domácí brankář na roh. Za zmínku stojí ještě jeden trestný kop Kdolského v závěru zápasu, který skončil vedle a do střelecké tabulky se mohl zapsat i Venda Lípa, ale jeho hlavička skončila také vedle. Je potřeba rychle zapomenout na nepovedený zápas a soustředit se na další utkání, které budeme hrát doma. Stále je co napravovat v hlavách našich hráčů, proti silnému soupeři hrají na 100 % a proti mužstvům, které by měli porážet, jako byla Aritma, je naše hra výrazně slabší. V tomto zápase nám obrovsky chyběl ve středu pole Dvořák, s ním by byl výsledek asi jiný. Chválit není koho. Poslední domácí zápas hrajeme doma v neděli 12.6. od 17.00 hod. proti Klatovům a mužstvo se bude chtít s našima fantastickými diváky rozloučit vítězstvím.