Mladší dorost otočil utkání se Spartakem Příbram

11. mistrovské utkání: 7.11.2015 (hřiště: Tatran Sedlčany)

Ml.dorost – Sp.Příbram       2:1 (0:1)
G: Bláha, Čapek

Plachý – Hrbek, Glogar, Počepický, Kejha – Čipera, Bláha, Čapek, Čejda – Voslář, Nováček

Střídali: Klíma, Křížek, Bartoš, Kopp

Po dramatickém derby starších dorostů se tentokrát hrálo spíše v poklidném tempu. První poločas přinesl jen minimum zajímavých situací a hlavně se bojovalo ve středu hřiště. Ve 14.minutě se hosté ujali vedení, když dokázali využít rychlé akce. V 26.minutě mohl vyrovnat A.Čapek, ale bohužel jeho šanci zneškodnil brankář. Do druhé části kluci nastoupili s vědomím, že na soupeře dnes rozhodně mají a pokud ještě dokáží zvýšit tempo, tak by měli vyhrát. Hned na začátku (42.minuta) mohl vyrovnat M.Počepický, ale jeho pěkná střela z trestného kopu skončila jen na břevně. V 44.minutě se do dobré šance dostal D.Čejda, ale neproměnil. V 62.minutě se po zákroku na pronikajícího T.Nováčka kopala penalta a M.Bláha jí s přehledem proměnil – 1:1. V 66.minutě se zastřelovat A.Čapek, ale brankář ještě jeho pokus vytáhl na roh. V 70.minutě už ovšem na střelu téhož hráče nedosáhl a ujali jsme se vedení 2:1. V závěrečných minutách už se příliš hra nedařila ani jednomu z mužstev a skóre už se nezměnilo. Mladší dorostenci si tak připsali velmi cennou výhru v okresním derby a upevnili si druhé místo v tabulce.