Mladší dorost nestačil v přípravě na Podlesí

[21. 2. 2015 20:16:31]

Mladší dorost sehrál na tréninkovém hřišti zvaném "Mrskošovna" přípravné utkání s mužstvem Podlesí (I.A třída) a podlehl vysoko 0:5 (0:4).

Ml.dorost - Podlesí 0:5 (0:4)

sestava: Dřevojan - Počepický, Čipera, Mašek, Pešek - Klíma, Hofman, Lhota, Žirovnický - Hrubý, Plachý

střídali hokejově: Křížek, Vybíral, Souček, Jonuzi

Zápas se hrál na velmi těžkém terénu, když nejdříve bylo hřiště zmrzlé a v závěru se naopak oteplilo a hrálo se "na bahně". Soupeř je v I.A třídě staršího dorostu na 4.pozici, a tak se dal očekávat velmi těžký zápas. Zatímco začátek byl z obou dvou stran opatný, tak od 20.minty převzali hosté hru a byli až do poločasu jasně lepším týmem. Výsledkem toho byly 4 branky v naší síti, ikdyž některé byly velmi smolné a velkou roli sehrál terén. V druhém poločase se obraz hry úplně změnil a naopak to byli domácí hráči, kteří si dokázali vytvořit převahu a i několik vyložených příležitostí, Bohužel žádnou se nepodařilo využít a naopak Podlesí z penalty upravilo konečný výsledek na 0:5.