Jeli jsme pro body, přivezli jsme porážku

[17. 4. 2017 9:39:27]

SK Jankov – „A“ muži 2:0 (2:0)

Capouch - Hájek, Řehák, Brotánek, Repetný (79.Valenta), Soldát (88.L.Matoušek), Dvořák (81.Krůta), Kdolský, Senft, Haas (63.Čejda), Němec

Fotogalerie ze zápasu: ZDE (David Štverák)

Od začátku se na nás přilepila smůla. U Miličína byla nehoda, takže jsme museli přes objížďku, v Českých Budějovicích nás zastavila na dvacet minut policie a kontrolovala řidiče a před Jankovem nás čekala další objížďka. Navíc jsme k zápasu odjeli bez nemocného Vystyda a zraněného Sirotka. Se zraněným palcem u nohy nastoupil obětavě Haas. Přes všechny tyto potíže jsme měli v Jankově vyhrát, byl to soupeř k poražení. Prvních sedmnáct minut jsme soupeře nepustili na naší polovinu. Ve třetí minutě jsme kopali roh, ale Brotánek hlavičkoval vedle. V 8. minutě se ve velké šanci objevil Haas, ale brankář jeho zakončení zblízka vytáhl na roh. Následně střela Hájka těsně minula branku. Další akci nezakončil Senft střelou. Potom stříleli Haas a Repetný daleko vedle. Domácí poprvé zahrozili v 17. minutě po rohu hlavou. Ve dvacáté minutě přišla první naše hrubka ve středu pole a unikajícího domácího hráče vychytal Capouch. Ve 30. minutě jsme špatně přihráli a domácí střelec Smékal zavěsil - 1:0. Další chyba přišla ve 41. Minutě, kdy se po zbytečné ztrátě míče a následném faulu zahrával trestný kop, který stačil Capouch jen vyrazit a úplně volný domácí hráč Rytíř neměl problém zvýšit na 2:0. Poločas zakončil Dvořák první střelou na branku. Druhý poločas už se nemusel hrát, přes naší převahu jsme si nevytvořili jedinou gólovou příležitost, protože domácí obětavě bránili a šli rozhodně za vítězstvím víc než my!!! Domácí už si také šanci nevytvořili. Nám tentokrát vyhořela hra ve středu zálohy. Ve středu hřiště jsme měli obrovské díry, všechny odražené míče končili na kopačkách domácích. Míče od středových hráčů nechodili do stran a Němec do tahu nedostal ani jednu přihrávku. Zakončení bylo přímo žalostné, jediná střela do branky za devadesát minut je tragédie! V neděli nás čeká aspirant na postup mužstvo Karlových Varů a všichni doufáme, že se naši hráči omluví dobrým výkonem, a že tři body zůstanou doma. Hraje se od 17.00 hod. Podpora našich fanoušků bude nutná.