[7. 3. 2016 7:11:22]

Votice – „A“ muži  3:1 (2:1)

sestava:
Capouch – Řehák (60.Bartůšek), Vystyd, Brotánek, Pešek, Kdolský, Kvěch (60.Čejda), Dvořák (60.Valenta), Soldát (45.Sirotek), Senft, Haas

Po celý zápas předváděli naši hráči nejhorší výkon v zimní přípravě. Všude byli druzí, nechtělo se jim moc běhat, protože si mysleli, že se Votice porazí sami. Votice od začátku zápasu bojovaly, a proto zaslouženě vyhrály. Dvě nejkrásnější přihrávky na nabíhajícího hráče předvedl brankář Capouch. Po jedné utekl Soldát a poslal Tatran do vedení 1:0. Jen šest minut trvala naše radost a bylo vyrovnáno na 1:1. Uběhlo dalších šest minut a další hrubka a bylo to 2:1, to běžela 43. minuta. V 58. minutě nepokrytý dlouhý aut a domácí vedou 3:1. Špatný výkon našich hráčů vyvrcholil neproměněnou penaltou v 78. minutě Peškem. Můžeme jenom doufat, že ta facka přišla včas!!! Příští neděli totiž od 14.30 hod. hrajeme doma první odvetný mistrovský zápas proti Třeboni. A podpora našich skvělých diváků bude potřeba.