Fotbalisté Tatranu sehráli předposlední přípravný zápas a na domácí UMT si připsali další výhru

[26. 2. 2018 7:19:41]

„A“ muži – Podlesí  4:0 (2:0)

Glogar (46.Vančát) - Hofman, Vystyd, Brotánek (46.Podlipský), P.Lípa, Kdolský, Kvěch, Dvořák, Soldát, Haas (46.V.Lípa), Krůta

Od začátku zápasu byla aktivita na kopačkách hráčů Tatranu. Dobré bylo, že i hráči Podlesí (I.A třída) se snažili hrát fotbal a neuchylovali se k faulům. Samozřejmě, že proti zápasu se Štěchovicemi to nebylo oboustranně tak rychlé a důrazné. Tatran šel do vedení už v 7. minutě, po přihrávce Krůty se střelecky prosadil Haas - 1:0. Ve 24. minutě po faulu na Haase kopal Kdolský trestný kop a nedal brankáři šanci - 2:0. Dvakrát skončili výborné střely z dálky na břevně od Dvořáka a Soldáta. Další šance neproměnili Haas a Krůta. Hosté mohli snížit ve 43. minutě z penalty, ale trefili jen břevno. Byla to v přípravě už třetí penalta: dvě Glogar chytil a teď vystihl stranu. Glogar vyřešil i několik nebezpečných střel, to na Vančáta ve druhém poločase nešla ani jedna. Ve druhém poločase jsme nejdříve pěkné šance nedávali, například si Dvořák naběhl na kolmou přihrávku od Kvěcha a sám před brankářem dal vedle. Pěkně prošel Podlipský, ale trefil jen vybíhajícího brankáře. Rovněž Krůta nebyl úspěšný a střely povětšinu nenacházely cíl. Až v 78. minutě utekl Dvořák, oslovil kolmou přihrávkou Soldáta a ten nekompromisně zavěsil - 3:0. Za dvě minuty na to přeběhl celé hřiště Vystyd a dostal přímo do běhu míč od Dvořáka a nechytatelnou střelou zvýšil na konečných 4:0. Zápas v mrazivém počasí splnil naše očekávání a hráči si pochvalu zaslouží. Tatran čeká příští sobotu generálka s třetiligovým Pískem na jeho hřišti od 10.15 hod.