Derby pro domácí, kteří byli bojovnější a víc toužili po vítězství

[6. 11. 2017 7:07:18]

MFK Dobříš – „A“ muži 2:0 (2:0)

Capouch - Hofman, Brotánek, Lípa, Repetný, Soldát, Kdolský, Dvořák (73.Kvěch), Sirotek (73.Hájek), Senft, Němec (73.Haas)

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Domácí vyhráli zaslouženě, byli bojovnější a toužili po vítězství. My jsme nepředvedli dobrý výkon. Mužstvo bylo zbytečně nervózní a kazilo velké množství jednoduchých přihrávek. A co bylo nejhorší, že jsme pořádně nevystřelili. Jediná naše střela Kdolského z trestného kopu skončila na břevně. Zápas začal rukou Lípy v pokutovém území a kopala se penalta, kterou Jan Šrain ve 4.minutě proměnil - 1:0. Druhá branka padla ve 24. minutě ze situace, která byla na hraně s ofsajdem - 2:0. Tak skončil první poločas, ale trenér upozorňoval hráče, že se dá zápas otočit, když přestanou být nervózní a nebudou se bát vystřelit. Ale bylo to, jako by se házel hrách na zeď. Přesto že jsme působili fotbalovějším dojmem, tak koncovka byla žalostná. Jen patička Soldáta po rohu Kdolského mířila do branky. Musíme na nepodařený zápas zapomenout a soustředit se na další zápas, který hrajeme doma proti Aritmě v neděli od 14.00 hod.