[3. 11. 2014 17:45:15]

13.kolo KPSD, neděle 2.11.2014, Mn.Hradiště

Mn.Hradiště – St.dorost      10:0 (5:0)

Glogar – Kejha, Hofman, Stibor, Štemberk – Vlásek, Lhota, Otradovec, Lípa (50.Míka) , Počepický (80.Klíma)  - Procházka

K nejvzdálenějšímu soupeři v soutěži  odjel náš starší dorost ve velmi oslabené sestavě. Vlastně se ani nedá říci, že tam odjel, protože trenéři měli k dispozici pouze 3 hráče spadající věkem do této kategorie a zbytek týmu, tak museli vytvořit mladší dorostenci! Hned od úvodních minut, tak bylo více než jasné, jak se zápas bude vyvíjet. Domácí na hřišti naprosto dominovali a využívali fyzické převahy, což v kombinaci s tím, že i herní kvalita byla na jejich straně, dávalo tušit velký problém. Kanonáda začala již ve třetí minutě a konečné skóre se nakonec zastavilo na velmi neobvyklém  a ostudném stavu 10:0. Naše družstvo prakticky za celé utkání neohrozilo branku domácích a bylo pod neustálým tlakem a nebýt několika dobrých zákroků brankáře Glogara, tak výsledek mohl být ještě horší. Starší dorost se musí z tohoto „doslova výletu“ oklepat a v příštím domácím zápase s Tn.Rakovník se pokusit zabojovat o další důležité body v boji o záchranu.