Další tři body do naší pokladnice znamenají postup na šesté místo

G: Senft, Haas, Lípa

sestava:

Mošnička - Pešek, Brotánek, Vystyd, Lípa (89.Ségl), Soldát, Matoušek (72.Čejda), Senft, Dvořák (82.Sůsa), Haas, Němec

Videozáznam utkání: ZDE

Tatran nastoupil k dalšímu zápasu doma proti hasákům z  Jíloviště. Hráči hostů měli jak výškovou převahu,tak i v osobních soubojích uplatňovali větší sílu. Prostě od začátku to byl boj o každý metr hřiště. Přestože měl Tatran v prvním poločase častěji míč na svých kopačkách, tak šance nepřicházely. Ve 30.minutě šel sám na brankáře Němec a byl faulován, každý čekal že je ve fotbale jeden metr a brankář půjde pod sprchu, ale opak byl pravdou, brankář dostal žlutou kartu a ze šestnácti metrů /tam skutečně faul byl/ se kopal trestný kop. Senft střelou podél nastavené zdi nedal brankáři nakročenému za zeď šanci - 1:0. V závěru poločasu se snažili ještě střelami pohnout skórem Němec a Dvořák. Trenéři upozornili v kabině hráče že zápas není vyhraný, že hosté hrající o záchranu budou dělat vše pro to, aby si nějaký bod odvezli a že mají ve svém středu zkušené hráče, kteří si kopli i ligu (Jiráň a Bezpalec). Na hřišti to ale vypadalo,jako by jim trenéři nic neřekli. Hosté začali aktivně a hned naše hráče dvakrát upozornili, že se lacino nevzdají! V 51.minutě mohlo být vyrovnáno, ale Mošnička předvedl vynikající zákrok a pasoval se na první hvězdu zápasu! To přece jen naše hráče probudilo a o zakončení se pokusil Němec a Haas. V 69.minutě se nám povedl brejk, Matoušek posunul na Haase a ten bombou poslal Tatran do dvoubrankového vedení 2:0. V 89.minutě se odehrála akce hostů, kdy to smrdělo gólem, ale Senft byl proti a z brankové čáry míč poslal daleko do pole, kde se ho zmocnil Němec, který svedl souboj s hostujícím bekem, tvrdě vystřelil, brankář stačil míč vyrazit jen na dobíhajícího Lípu, který uzavřel skóre zápasu na 3:0. Jak bylo napsáno, v úvodu se  nehrál pro oko hezký fotbal, ale důležité jsou body a ty zůstali zaslouženě doma a za to musíme mužstvo pochválit. Teď nás čekají dva zápasy pravdy: v sobotu proti Tatranu Rakovník, který se netají ambicemi na postup a s lídrem soutěže Ovčáry, které hostíme doma od 13.30 hod. v neděli 16.listopadu. Bude to letošní poslední zápas, a tak čekáme že se naši věrný diváci dostaví v co největším počtu.

Vedoucí mužstva: Jiří Voráček