Bojovný výkon na béčko Českých Budějovic nestačil

[11. 10. 2021 12:54:28]

„A“ muži – České Budějovice „B“  2:5 (0:2)

Dřevojan – Repetný (68.Kouklík), Sosnovec, Krotil, P.Lípa (74.M.Habart), Hašek (57.Kdolský), M.Dvořák, Novotný, Hanuš, D.Krůta (74.L.Brotánek), Haas (74.Soldát)

Trenér po posledních nepřesvědčivých výkonech mužstva udělal několik změn a na hřiště poslal mládí. Na lavičce usedli zkušení hráči Brotánek, Soldát a Kdolský. Prvních pět minut bylo ve znamení náporu Tatranu. Kopali jsme čtyři rohy a jeden trestný kop, bohužel se nic neurodilo. Dřevojan musel poprvé ukázat své umění ve 12.minutě, když vyrazil tvrdou střelu mířící k tyči. Naše mužstvo dřelo, příkladně bojovalo a pokoušelo se o střelbu Krůtou, Lípou a Hanušem, ale střely míjely cíl. A tak po propadnutí naší obrany šli hosté do vedení ve 12.minutě, když centr hostujícího hráče donesl Velký Christian na prsou do branky - 0:1. Ve 21.minutě vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Lípa. Ve 25.minutě dali hosté druhou branku hlavou Bečváře - 0:2. Naši hráči se pokoušeli o kontaktní branku, ale dobré střely Krůty a Repetného míjely cíl. Druhý poločas začal jako první, opět jsme kopali několik rohů, ale opět bez gólového vyjádření. V 57.minutě jsme si dali vlastní gól, když míč tečoval Sosnovec - 0:3. V 62.minutě jsme si dali polovlastní gól, když Kdolský vrátil míč na malé vápno na nohu Bečváře a ten neměl problém zasunout míč do branky - 0:4. Naši hráči to tentokrát nezabalili a chtěli skórovat. V 64.minutě po akci Repetného trefil Kdolský zadní tyč. Potom střílel Kdolský, ale brankář jeho tvrdou střelu lapil. V 79.minutě už to vypadalo, že se branky dočkáme, Brotánek, Kdolský a Habart vyvinuli obrovský tlak na hostující obránce, až je připravili v pokutovém území o míč, ale Habart zpětnou přihrávkou nenašel v pokutovém území volného Dvořáka, na kterého zívala prázdná branka. Tatran se přeci jen dočkal v 82.minutě zahrával Kdolský roh a Sosnovec se trefil do správné branky - 1:4. Hosté okamžitě odpověděli rovněž z rohu Matuškou - 1:5. V 85.minutě faul na Dvořáka, trestný kop proměnil Hanuš střelou přes zeď - 2:5. V 86.minutě byl blízko třetí branky střídající Soldát, ale jeho střelu k tyči fantasticky vyrazil hostující brankář na roh. Po rohu skončil míč z hlavy Krotila na břevnu. Tentokrát musíme mužstvo pochválit za příkladnou bojovnost až do konce zápasu. Hráli jsme proti výbornému soupeři, který měl ve svých řadách šest hráčů s profi smlouvou a byli jsme mu důstojným soupeřem. Škoda, že jsme takový výkon nepředvedli v Berouně, mohli jsme na tom být bodově líp. Další zápas nás čeká doma v neděli proti Hořovicku a doufáme že se zablesklo na lepší výsledky. Hrajeme od 14.30 hod.