Béčko i v druhém přípravném utkání zvítězilo.

[31. 7. 2017 11:21:01]

V druhém přípravném zápase jsme zavítali na hřiště účastníka jihočeské I.B třídy Sokol Sepekov.

Sokol Sepekov  - Tatran Sedlčany „B“ 1:5 (0:0)

G: Dvořák J. 2x, Šťovíček F. 2x, Stibor

Sestava Tatranu: Dřevojan F.  – Brotánek T., Hofman(45.Strnad), Stibor, Šťovíček F. – Sirotek P., Lípa V., Otradovec, Dvořák J.(65.Kvěch R.) – Špaček(67.Hofman), Kvěch R.(45.Stránský).

Oproti minulému zápasu se výrazně obměnila sestava, přesto jsme v horkém počasí celý zápas dominovali. První poločas jsme bohužel z výrazné převahy nevytěžili ani jednu branku, i když ložených šancí bylo několik.

Co se nevedlo v první půli jsme změnili hned v úvodu druhé části hry. Ve 47.min se důrazně na vápně prosadil Filip Šťovíček a střelou po zemi na bližší tyč otevřel skóre 0:1. V 50.min proměnil zkušeně samostatný únik Honza Dvořák 0:2. O další dvě minuty později zužitkoval tentýž hráč pěknou nahrávku Brotánka na bližší tyč 0:3. Pak jsme ubrali v tempu a ve hře byla řada nepřesností. Jedné využili domácí, kdy v 61.min skončil trestný kop z 25 metrů v šibenici naší branky 1:3. Skóre se nakonec měnilo ještě dvakrát v poslední desetiminutovce. V 83.min předvedli pohlednou akci Kvěch se Stiborem. Prvně jmenovaný vrátil míč pod sebe a Filip Stibor přesně zakončil 1:4. V poslední minutě našel Otradovec z rohu hlavu Šťovíčka a ten uzavřel gólový účet 1:5.

V dalším přípravném zápase zajíždíme v sobotu 5.8. do Nového Knína, který hraje středočeskou I.A třídu.