19.kolo KPSD, sobota 28.3.2015, Sedlčany

St.dorost - Beroun     3:1 (1:1)

G: Doubrava 3x

Glogar – Míka, Hofman, Stibor, Štemberk – M.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Kabíček

střídající: J.Novák, Počepický, T.Procházka

V dalším důležitém domácím utkání jsme hostili Č.L. Union Beroun, který se v tabulce nacházel těsně před naším mužstvem. Hosté přijeli s velmi "starým" mužstvem, když hned 9 hráčů základní sestavy bylo posledního dorosteneckého ročníku (1996). Na rozdíl od toho za nás opět nastoupilo od začátku 6 mladších dorostenců. Vstup do utkání se vydařil, protože hned ve 3.minutě unikal po pravém křídle J.Lhota a hostující obránce ho přibrzdil pouze za cenu faulu v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměnil J.Doubrava - 1:0. Bohužel vedení domácí týmu vydrželo jen pár minut a hosté se důrazem ve vápně dokázali také prosadil a srovnat na 1:1. V dalším průběhu první půle už se jednalo spíše o boj ve středu hřiště, když nejdříve si lehkou převahu vytvořili hosté a v závěru polačasu zas domácí tým. Přibližně v 65.minutě přišla situace, která vyvolala vlnu nevole v hostujícím táboře, když byla odpískána druhá penalta v náš prospěch. Tentokrát faulovaným hráčem byl J.Doubrava, který podle hráčů Berouna svůj pád po zásahu šlapákem přihrál, a tak se s verdiktem rozhodčího dlouho nemohli smířit. Penalta se ovšem kopala a znovu jí proměnil J.Doubrava - 2:1. Definitivní podobu výsledku dal přibližně deset minut před koncem opět J.Doubrava (hattrick) - 3:1. I tentokrát se jednalo o pokutový kop, který byl nařízen za faul na J.Lhotu, o kterém tentokrát nemohli pochybovat ani hostující hráči a příznivci. Výkon našeho týmu opět nebyl zcela ideální, ale je potřeba říci, že hodně dělá věkový rozdíl, s kterým se museli vypořádat. Na druhou stranu je potřeba pochválit počin J.Doubravy, který dokázal naprosto s přehledem proměnit tři penalty po sobě, což není nic jednoduchého.