17.kolo KPMD, neděle 15.3.2015, Sedlčany

Ml.dorost - Kutná Hora      7:0 (5:0)
G: Procházka 3, Glogar 2, Jonuzi, Souček

Dřevojan – Počepický, Čipera, Mašek, Vlásek – Hrubý, Lhota, Jonuzi, Žirovnický - Procházka, Glogar
střídali: Klíma, Souček, Křížek

O osudu utkání bylo rozhodnuto velmi brzo. Skoro se dá říci, že už před začátkem, protože hosté přijeli pouze s 10 hráči, z nichž ještě někteří jsou žáci. Vstup do zápasu se domácímu týmu vydařil a v 11.minutě to bylo 3:0, když dvě branky vstřelil T.Glogar a další přidal T.Procházka. V 18.minutě zvýšil na 4:0 J.Jonuzi, kterému míč připravil J.Žirovnický. V 20.minutě se nadechl k obrovskému sólu V.Vlásek a po narážečce s T.Glogarem zakončil do břevna. V 30.minutě musel bohužel pro zranění odstoupit aktivně hrající T.Glogar, kterého nahradil J.Klíma. Poločasový stav určil znovu T.Procházka, který nekompromisně propálil vše co mu stálo v cestě. O přestávce nahradil J.Lhotu V.Křížek a V.Vláska T.Souček. Druhý poločas začal opět velkým náporem domácích hráčů, a pokračoval festival zahozených šancí. V rozmezí 41. - 55. minuta klidně mohlo skóre narůst o dalších 6 branek! Postupně ovšem tempo hry úplně opadlo a ani jedno mužstvo už nebylo schopno předvádět slušný fotbal. V 63.minutě ještě dovršil T.Procházka hattrick, když využil krásného pasu od T.Čipery - 6:0. Konečnou podobu dal výsledku střídající T.Souček, kterému míč před prázdnou branku předložil náš nejnebezpečnější hráč T.Procházka.