Vysoká prohra staršího dorostu v Čáslavi

G: Hrubý

Glogar – Štemberk, Hofman, Stibor, M.Novák – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Hrubý, Kabíček
střídali:
 Procházka, Vlásek, Počepický

V Čáslavi se dal očekávat velmi těžký zápas, protože domácí tým disponuje velice silným týmem. Naše mužstvo, tak šlo do zápasu s tím, že vlastně nemáme co ztratit. Hned od úvodního hvizdu se Čáslav tlačila do zakončení a zamkla nás na naší polovině. Všechny střely ovšem končili vedle, případně nad brankou. V 5.minutě se naopak podařil rychlý brejk dvojici J.Hrubý a P.Kabíček, když druhý jmenovaný zatáhl míč po straně, vystřelil a J.Hrubý gólmanem vyražený míč poslal do branky – 0:1.  Bohužel ty pozitivní momenty v tomto utkání z naší strany zde končí. Hned v 7.minutě přišlo po rohovém kopu srovnání na 1:1. A dále už se hrálo prakticky pouze na jednu branku. Našim klukum se ovšem celkem dařilo eliminovat finální příhrávky, a tak vyložené brankové příležitosti nepřicházeli. Přesto jsme do přestávky inkasovali další dvě branky. V 23. a 44. minutě se hráči Čáslavi prosadili hlavou po trestném kopu. Bohužel je potřeba říci, že v obou dvou případech se jednalo o dost laciné branky, kterým se dalo lepším bráněním zabránit. Začátek druhé části žádnou výraznou změnu ve hře nepřinesl a stále jsme se spíše bránili. Tlak domácího celku neustával a narůstalo bohužel i skóre. Branky padaly v 60., 75. a 82.minutě. Ještě od větší prohry náš tým několika dobrými zákroky zachránil T.Glogar. Musíme si přiznat, že soupeř byl v tomto utkání mnohem lepším týmem a po zásluze vyhrál. Nám nezbývá než se soustředit na další utkání a věřit, že se bude dařit lépe.