22.kolo KPSD, sobota 18.4.2015, Příbram (tráva I)

Sp.Příbram – St.dorost    6:0 (6:0)

Glogar – Vlásek, Hofman, Stibor, M.Novák – Štemberk, Otradovec, Lípa, Lhota – Hrubý, Kabíček

střídali: J.Novák, Procházka

Starší dorost dostal na hřišti vedoucího týmu soutěže tvrdou lekci. Výsledek mluví naprosto za vše. První branka padla už ve 3.minutě a od té chvíle se na naší branku valil útok za útokem. Domácí nastoupili v plné síle, když hráli i kluci co nastupují v krajském přeboru dospělých. Naše mladé mužstvo vůbec nestíhalo a navíc se téměř nikomu se nedařilo. Jediným světlým momentem první půle, která skončila „tenisovým kanárem“ byl trestný kop P.Kabíčka, který orazítkoval tyčku. V druhém poločase už se našim alespoň podařilo zodpovědnějším bráněním zabránit většímu debaklu a utkání skončilo výhrou Příbrami 6:0. Věřme, že příští týden bude výkon na domácím hřišti o mnoho lepší.