Ani na Velikonoce nepřišlo "béčko" o jarní body.

[6. 4. 2015 21:56:46]
Ani na Velikonoce nepřišlo

V neděli 5.4. sehrálo naše mužstvo další důležitý zápas na půdě kdysi velmi úspěšného Milína.  Ze slávy tohoto mužstva už bohužel  zbylo jen pěkné hřiště , které bylo díky nepříliš velikonočnímu počasí značně podmáčené.

Milín – Tatran Sedlčany „B“  1:4  (1:1)

Úvod zápasu patřil hostům , kteří se po hrubé chybě domácích velmi jednoduše ujali  vedení.  V další průběhu poločasu to byl spíše boj s kluzkým terénem než ukázka fotbalového umu. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik slibných příležitostí , bohužel koncovka nebyla opět naší silnou stránkou . Naopak  soupeř dokázal zužitkovat  standardní situaci a vyrovnal na 1 : 1. Do druhého poločasu trenéři provedli několik změn což nakonec přineslo tři vstřelené góly a také zasloužené vítězství , které se však nerodilo příliš jednoduše.

Sestava: Mošnička - F. Šťovíček (87´ Pospíšil), Janoušek, Ségl, Dvořák (82´ Brotánek) – Repetný, M. Chlasták (68´ Lengyel), Brunclík, Čížek (31´ Čermák)- P. Chlasták (46´ Havel), Vrbický  (46´ Čejda)

Góly : Vrbický , Brunclík 2x , Čermák

Vedoucí mužstva: Brotánek

Trenéři : Kasa , Smola