Ani druhý přípravný zápas "áčku" výsledkově nevyšel

[21. 1. 2019 7:22:32]
Ani druhý přípravný zápas

Uhelné Sklady – „A“ muži   2:0 (1:0)

Glogar – P.Lípa, Hofman, D.Čejda, M.Krůta, Hájek, Senft, M.Dvořák, Soldát, Haas, V.Lípa

Střídali: o poločase Glogar – L.Dřevojan, Soldát – M.Sirotek, Haas – J.Dvořák, v 60.minutě se na hřiště vrátili Soldát a Haas, když vystřídali Senfta a D.Čejdu

Tatranu chybělo devět hráčů širšího kádru (Vystyd, L.Brotánek, Kdolský, K.Kvěch, Němec, F.Dřevojan, L.Matoušek, D.Krůta a Špaček). Hrál se vyrovnaný zápas a Tatran si dokonce vytvořil víc šancí, ale tradičně je zahazoval. Domácí šli do vedení ve 42.minutě střelou o tyč - 1:0. Druhá branka padla v 62.minutě, kdy spolehlivě chytající Dřevojan udělal jednu chybu, když nezachytil míč, proti kterému si vyběhl a pro domácího hráče nebyl problém poslat míč do prázdné branky - 2:0.

Naši hráči se hodně naběhali, protože neuvěřitelně kazili přihrávky. Ale na tuhle činnost se teď trenéři zaměří na krátkém soustředění v Sušici. Naši diváci můžou naše mužstvo vidět v akci 2.2.2019 od 14.00 hod.na naší umělce. Soupeřem našeho mužstva bude Mníšek hrající 1.A třídu a je ve středu tabulky.