Áčko v prvním přípravném zápase nestačilo na ligový dorost 1.FK Příbram

[23. 1. 2017 7:04:38]

U19 1.FK Příbram – „A“ muži 5:1 (2:1)

Capouch (46.Dřevojan) - Řehák, Vystyd, Brotánek, Hofman (14.Repetný), Kdolský, Hájek, Dvořák, Soldát, Valenta (46.V.Lípa),Haas (70.Valenta)

Tatran má v přípravě 24 hráčů, přesto k zápasu z různých důvodů odjelo jen 14 lidí. Navíc hned po čtvrthodině hry došlo ke zranění dorostence Hofmana. Domácí ligový dorost proti nám vystřídal dvě jedenáctky. V prvním poločase jsme dostali dvě zbytečné branky středem obrany. Na vedoucí branku domácích odpověděl vyrovnáním Soldát. Dvě stoprocentní gólovky jsme nedali. Nejdříve Kdolský netrefil prázdnou branku za stavu 0:0 a Hájek ze šesti metrů trefil jen náruč brankáře, což bylo za stavu 1:1. Ve druhém poločase jsme branku netrefili ani jednou, jen dvě střeli mířily hodně vedle. Domácí nás potrestali dvakrát ze standartek a to by se nám nemělo stávat!