„C“ mužstvo šťastně vyhrálo v Kňovicích.

[15. 9. 2015 8:42:25]

Od začátku utkání hrál Tatran aktivně a dobře kombinoval, což vedlo k rychlému vedení a již v 15. minutě jsme vedli 2:0.

Kňovice – Tatran Sedlčany „C“ 2:3 (2:2)

Sestava:          Ješuta – Pospíšil, Brotánek, Šťovíček F., Čermák – Vrbický, Procházka, Jindra, Pecholt (46´ Horák) – Šťovíček R., Novotný (53´ Petera)

Góly:               Šťovíček R., Jindra, Pospíšil

Komentář:

Bohužel toto snadné vedení nás uspokojilo a soupeř toho hned využil a během pěti minut dokázal vyrovnat. Do konce poločasu se hrálo bez větších šancí. Druhý poločas naši hráči začali Kňovice mačkat, zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu, ale gól se nám nedařilo vstřelit. Dvacet minut před koncem měli domácí velikou šanci jít do vedení, naštěstí z velkého závaru nastřelili tyč. Tatran dal vítězný gól tři minuty před koncem, když na roh Jindry naběhl Pospíšil a hlavou skóroval.

Další zápas hrajeme ve středu 16.9.2015 od 17:00 na Tavernách. V poháru OFS Příbram hostíme tým z Kosovy Hory.