G:
J.Dvořák

F.Dřevojan – Stibor, Pudil, M.Novák, Kabíček – Pecholt, J.Čejda, L.Matoušek, M.Sirotek – V.Lípa, J.Dvořák
/střídali: R.Šťovíček, Otradovec/

Předposlední přípravný zápas sehrálo „béčko“ s Dalekými Dušníky, které také hrají I.B třídu. Za velmi větrného počasí se v prvním poločase hrál útočný fotbal a obě dvě družstva si vytvořila velké množství příležitostí na vstřelení branek. Ani jednomu týmu se ovšem v koncovce moc nedařilo. V 19.minutě nás poslal do vedení J.Dvořák, který předvedl dobrou bojovnost při napadání rozehrávky soupeře a v pádu prostřelil brankáře – 1:0. V 31.minutě přišel rychlý brejk soupeře, centr ze strany a prudká střela z blízka, proti které neměl F.Dřevojan v brance šanci – 1:1. V 33.minutě se hosté ujali vedení, když naše obrana nezachytila náběh jednoho z útočníků a zcela nehlídaný hráč se v zakončení nemýlil – 1:2. Na obou dvou stranách zůstalo ještě dalších minimálně dobrých šancí nevyužitých. V některých případech skvěle zasáhli brankáři, ale občas byla střelcům v dobrých pozicích branka malá. Druhá část přinesla trochu zklidnění a šancí už nebylo tolik. Větší příležitosti měl soupeř, který několikrát naší obranu přehrál, ale na skvěle chytajícího F.Dřevojana v naší brance to nestačilo. S přibývajícími minutami hráčům také viditelně docházely síly a směrem dopředu už jsme toho moc nepředvedli.

Poslední přípravné utkání před startem jarní části sehrajeme opět doma, když na UMT budeme hostit v neděli 17.3. od 14:00 hod Nový Knín.