„Áčko“, v prvním přípravném zápase, jasně porazilo účastníka pražského přeboru

Sestava 1.poločas:

Capouch – Repetný, Vystyd, Brotánek, Lípa P., Kdolský, Kvěch, Hájek, Soldát, Senft, Haas
2.poločas:
Hrůša – Čejda, Hofman, Brotánek, Repetný (60.Otradovec), Valenta, Dvořák, Hájek, Sirotek, Lípa V., Haas (60.Senft)

Od začátku, až do konce, měl Tatran převahu. Už v 10.minutě vyzval Kdolský ke skórování Senfta a bylo to 1:0. Když běžela 22.minuta, přišla pohledná akce po pravé straně po ose Kdolský, Repetný a celé to zakončil brankou Haas - 2:0. Ve 36.minutě vybojoval míč Lípa, prošel až do čtverce a jako na podnosu předložil míč před prázdnou branku Haasovi - 3:0. Další pohledné akce naši hráči neproměnili. Hosté se poprvé dostali do šance v 35.minutě, ale Capouch byl na místě. Do druhé půle poslali trenéři naše mládí a než se srovnali, soupeř udeřil. Po zbytečné ztrátě míče Repetným snížili v 53.minutě na 3:1. Potom už to byla hra na jednu branku a mladíci řádili. V 58.minutě skóroval Hájek po přihrávce Sirotka - 4:1. V 66.minutě našel výborně hrající Valenta hlavu Hofmana a bylo to 5:1. Hájek našel přesnou přihrávkou Senfta a ten v 72.minutě zvýšil na 6:1. A to ještě nebyl konec. Senft hlavou poslal do úniku Václava Lípu a ten skóroval v 75.minutě na 7:1. Účet uzavřel v 86.minutě Otradovec, který dostal od Valenty míč, který nemohl skončit jinde než v brance - 8:1.

Další zápas hrajeme v Sedlčanech v neděli 24.7.2016 od 17.00 hod. proti Kladnu a jedná se o předkolo pohárové soutěže (MOL cup). Srdečně zveme naše fanoušky.