"Áčko" nedokázalo vstřelit žádnou branku a v divizi poprvé nebodovalo

Doubravka – „A“ muži 3:0 (2:0)

sestava:

Hladký - Řehák, Vystyd, Brotánek, Pešek, Kdolský, Matoušek (75.Sirotek), Kvěch, Soldát (46.Dvořák), Senft (86.Čejda), Lípa

Video ze zápasu: ZDE

Před odjezdem k zápasu měl trenér Láďa Šach zamotanou hlavu. Brankář Capouch nemohl odjet k zápasu z rodinných důvodů a pro vysokou teplotu, Zdeněk Hrůša nebyl uvolněn zaměstnavatelem a Lukáš Mošnička se mu omluvil. Tak byl povolán do branky sedmnáctiletý Dominik Hladký, který celé jaro nechytal. Přesto si zaslouží poděkování, že k zápasu jel. Který sedmnáctiletý hráč může prohlásit, že hrál v divizi za dospělé! Samozřejmě, že byla na Dominikovi znát nervozita, ale osobně si myslím, že to pro něj do budoucna byla výborná škola. A teď k zápasu: Domácí hráči na nás od první minuty vlítli a bylo jen otázkou, kdy budou skórovat ze standartek, protože měli obrovskou výškovou převahu. Už ve čtvrté minutě to smrdělo gólem. V sedmé už to tam spadlo, opět standartka, k míči se dostal Krejčí a slabá tečovaná střela šla do protipohybu brankáře - 1:0. V 18. minutě bylo ještě hůř, to domácí hráč Novák donesl míč po standartce až do branky - 2:0. Domácí ještě trefili hlavou branku a to bylo v prvním poločase všechno. Tatran od 25. minuty přebíral otěže zápasu. A po stříleném centru Kdolského málem padla vlastní branka, když domácí stoper protáhl vlastního brankáře, který jeho malou domu hlavou s velkou námahou vyrazil na roh. Ve 34. minutě přišla pěkná akce Kdolského, který obešel několik hráčů, přesně přihrál Matouškovi do 100% šance, ale ten trefil jen na prostředku stojícího brankáře. Další závary nebo střely končily na obráncích. Druhý poločas už byl jen v režii Tatranu, ale bohužel bez vstřelené branky. Dvořák pěkně prošel do pokutového území, ale střela Senfta skončila na obraně. Další pokusy netrefily branku. Domácí se poprvé dostali na naší polovinu v 67. minutě, bývalý ligový fotbalista Róth vystřelil ze strany, náš brankář míč neudržel a pro dobíhajícího hráče nebyl problém zvýšit na 3:0. Přesto musím naše mužstvo hodně pochválit. V krajském přeboru, když se začalo prohrávat, tak to mužstvo zabalilo a byla z toho šestka. Dneska je vidět, že mužstvo vyzrálo a nebalíto za nepříznivého stavu. Nejlepší byli Senft a Kvěch. Na čele k velkým změnám nedošlo, Karlovy Vary také v Plzni prohráli a i Aritma venku ztratila. Další zápas hrajeme doma v neděli 11.10 2015 od 16.00 hod.