SK SENCO Doubravka – „A“ muži   0:1 (0:0)

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek (70.Sirotek), Kdolský, Dvořák (67.Čejda), Soldát, Haas (81.Krůta), Senft (87.Hofman)

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Videozáznam utkání: ZDE

Hned na začátku musím všech patnáct hráčů, co nastoupilo pochválit za poctivý výkon, který přinesl Tatranu vítězství. Defenziva pracovala po celý zápas na výbornou a přesně plnila pokyny trenérů. Přesto, že se jednalo o vyrovnaný zápas, bylo vítězství našeho mužstva naprosto zasloužené! Proč říkám zasloužené, když bylo vyrovnané? My jsme si v zápase vypracovali více brankových příležitostí než domácí mužstvo. Bohužel nás jako tradičně trápí koncovka! Jak to teda vypadalo. Začátek byl oboustranně vyčkávací a do 8. minuty se hrálo od čtverce ke čtverci. První šanci jsme měli my Senftem. Domácí odpověděli v 11. minutě střelou vysoko nad. V 15. minutě jsme měli blízko ke vstřelení branky, to dostal zpětnou přihrávku Dvořák, ale střílel nad branku. První roh kopali domácí v 19. min., my odpověděli ve 20. min. a stejně jako domácí bez efektu. V zápětí domácí akci zlikvidoval Capouch. Ve 32. minutě dostal v pokutovém území míč pod sebe Repetný od Haase, ale vysoko přestřelil. Domácí zahrozili ve 33. minutě, když vyzkoušel  pozornost našeho Capoucha domácí hráč technickou střelou, ale Capouch míč vytěsnil na roh. V závěru poločasu jsme měli další gólovku, nejdříve Hájek a po něm získal míč Haas, a jako na podnose ho předložil Kdolskému, ale míč opět skočil nad. Druhý poločas začal únikem Senfta, ale vytěžili jsme s toho jen roh. Potom se zastřelovali Senft, Dvořák a Repetný, ale branku netrefili. Domácí akce většinou končili na dobře hrající obraně a co prošlo sebral Capouch. V 73. minutě jsme se konečně dočkali branky. To dobře podržel míč Haas, přihrál ho na volného Senfta /domácí trenér křičel na své hráče pozor levák/, ale Tomáš všechny překvapil a poslal míč pravačkou na vzdálenou tyč a bylo to 0:1. Domácí okamžitě odpověděli střelou nad. Další domácí střelu vyrazil Capouch na roh. A když už to vypadalo, že unikne domácí hráč, byl tam Vystyd, který zažehnal nebezpečí. Než odešel ze hřiště Haas, mohl navýšit náš náskok, ale klička se mu nepodařila. Domácí se snažili vyrovnat, a tak byla dvířka k jejich brance otevřená, střídající Krůta vybojoval míč na stoperovi, posunul ho na Sirotka, který postupoval sám na branku, ale vyslal jen slabou střelu do náruče brankáře. Poslední tři minuty jsme dohrávali bez zraněného Řeháka. Další zápas hrajeme doma v neděli od 17.00 hod.proti Českému Krumlovu a je tu opět pro naše fanoušky připravená bohatá tombola a budou se rozdávat trumpety, řehtačky a tleskací tyče pro prvních 250 diváků.