„Áčko“ předvedlo, na domácí umělce, proti třetiligovým Štěchovicím výborný výkon

[19. 2. 2018 7:18:32]

„A“ muži – Štěchovice 2:2 (1:0)

Vančát - Hofman, Brotánek, Vystyd, P.Lípa, Kdolský, Kvěch, Dvořák, Soldát, Krůta, V.Lípa

střídali: Podlipský, Hájek, Sirotek

Tatran byl od začátku zápasu aktivnější a vytvářel si šance, které jsme ovšem tradičně nedávali, když hlavně šance Krůty a V.Lípy volaly po gólu. Další dobrou příležitost měl Soldát, který obešel brankáře a z úhlu trefil břevno. V 18. minutě jsme šli do vedení, když Lípa Václav vyhrál hlavičkový souboj pro Krůtu, který skóroval - 1:0. I začátek druhé půle patřil Tatranu, který navýšil skóre v 58. Minutě, po přihrávce Soldáta se na dvakrát prosadil Hájek - 2:0. Další naši příležitost nedal Lípa Václav, Hájek sice gól dal, ale pro ofsajd nemohl být uznaný. Hosté se prosadili až v 78. minutě, kdy se náhodně dostal míč k útočníkovi a ten trefil přesně - 2:1. Po zbytečné ztrátě ve středu pole šli hosté do brejku, z kterého vyrovnali v 81. minutě - 2:2. V poslední minutě se do velké šance dostával P.Lípa, ale hostující obránce ho zákrok na hranici pravidel v pokutovém území zastavil. Obraz hry se hodně změnil kolem 70.minuty, kdy ze hřiště odešli oba naši středoví hráči (Dvořák, Kvěch) a hosté začali diktovat tempo a vytvářet si dobré příležitosti. Za předvedenou hru chválím celé mužstvo.