"Áčko" dokázalo v přípravě porazit dalšího soupeře

[13. 2. 2017 7:06:48]

Uhelné Sklady Praha – „A“ muži 2:4 (1:2)

G: Němec 2, Brotánek, Řehák

1.poločas: Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Repetný, Kdolský, Čejda, Dvořák, Soldát, Haas, Němec

2.poločas: Capouch - Repetný, Řehák, Brotánek, Lípa, Hájek, Dvořák (60.Lípa V.), Čejda (60.Kdolský), Sirotek, Valenta, Němec

Tatran měl v prvním poločase převahu a skóre 2:1 pro Tatran neodpovídalo dění na hřišti. Poločasový výsledek měl být nejméně 5:1. Šance jsme si po rychlých kombinacích vytvářeli, ale trestuhodně zahazovali. Do vedení jsme šli až ve 30. minutě, když byl v pokutovém území sražen Němec a Brotánek z penalty skóroval - 1:0. Ve 38. minutě našel Haas hlavu Němce a bylo to 2:0. Ještě jsme slavili branku, když domácí našli díru ve středu obrany a bylo to 2:1. Ve 44. minutě vyrobil pokutový kop Vystyd, ale Capouch střelu domácích vyrazil. Ve druhém poločase si zachytal i Capouch, když zlikvidoval tři domácí tutovky. My jsme také čtyři zahodili. Branky v druhém poločase padali takto: 52. minuta utekl Sirotek, přihrál Němcovi, který přeloboval vybíhajícího brankáře, a bylo to 3:1. V 76. minutě jsme kopali třetí trestný kop k míči se postavili Řehák a Kdolský, Michal míč přeskočil a Řehák přesně trefil k dlouhé tyči a zvýšil na 4:1. Domácí korigovali výsledek v 87. minutě po rozehraném trestném kopu hlavou - 4:2. Další zápas hrajeme v sobotu v Milevsku výkop je ve 14.00 hod.