"Áčko" dokázalo otočit zápas s Mníškem a v přípravě si připsalo druhou výhru

[4. 2. 2019 7:41:29]

„A“ muži – Mníšek pod Brdy   5:1 (0:1)

Dřevojan (46.Glogar) - Hájek, L.Brotánek, D.Čejda, M.Krůta, Kdolský, K.Kvěch, M.Dvořák, Soldát (46.D.Krůta), P.Lípa, M.Sirotek (46.J.Dvořák)

Hráči Tatranu měli od začátku zápasu více ze hry, ale v prvním poločase trefili třikrát tyč Soldátem, Hájkem a Dvořákem. Další brankové příležitosti nedali Sirotek, Lípa a Kvěch. Jediný gól v prvním poločase vstřelili po naší chybě hosté a v 11.minutě šli do vedení 1:0. V druhém poločase už byla naše převaha výrazná a diváci se dočkali i branek našich hráčů. V 59.minutě vyrovnal David Krůta pěknou střelou do šibenice po přihrávce Kvěcha - 1:1. V 64.min. Kdolský z trestného kopu - 2:1. 67.min. Hájek po přiťuknutí Kvěcha - 3:1. 72.minuta Kdolský po přihrávce M.Dvořáka - 4:1. Účet uzavřel Kvěch v 85.minutě, který se dostal po chybě v rozehrávce hostů do úniku a po kličce brankáři dal na 5:1.Gólu mohlo padnout mnohem víc, ale když už naši hráči vedli, akce přeháňeli. Soupeř hrající I.A třídu podal sympatický výkon a několikrát naší obranu vyzkoušel. Jediná nepříjemnost z tohoto zápasu je nezaviněné zranění Davida Krůty. Další zápasy hrajeme v sobotu na turnaji v Příbrami, první v 10.00 proti domácímu Spartaku.