"A" tým opět nedokázal na domácím hřišti zvítězit

„A“ muži – SK Rakovník   1:1(0:0)
G: Sirotek

sestava:

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Lípa, Soldát, Matoušek, Dvořák (66.Senft), Sirotek, Haas, Němec

Komentář musím začít trochu netradičně a to rozhodčíma. Až na malé vyjímky pískají  rozhodčí na našem hřišti ve prospěch soupeře. I dneska se měla pískat v 79. min. penalta za faul na Haase. Potom se za ošetřování hostujícího brankáře mělo nastavovat pět minut a né dvě. To není výmluva na ztrátu bodů to je holé konstatování, protože jsme měli dost příležitostí zápasy rozhodnout v náš prospěch. Trenéři museli na začátku zápasu řešit problém se zraněnými hráči, k zápasu nemohl nastoupit pro zranění Řehák, Bartoš a Janoušek. A teď k zápasu, začátek zápasu byl opatrný, ale ze strany hostů se jiskřilo hodně od kopaček a tak nám trvalo 25 minut než jsme se začali prosazovat. Některé pěkné centry hledali bohužel jen jednoho hráče. Škoda že centrující hráč si nepočkal na další nabíhající hráče. Ve 28. min. byl blízko gólu Haas, který střílel po rohu Matouška přes celou branku vedle. Ve 39. min. prošel pěkně do pokutového území Matoušek, ale místo střely si míč ještě posunul a při závaru před brankou hasil hostující bek na brankové čáře atak Němce.

Druhý poločas už byl lepší, vždyť jsme v prvním nevystřelili na branku. První střela mezi tyče byla vyslána po vybojovaném míči Haasem a přihrávkou na Sirotka a skončila brankou to běžela 56. min. - 1:0. Další šance přišla v 67. min. kdy se střídající Senft rozhodl vniknout do pokutového území, ale bohužel nezakončil. To samé o minutu později předvedl Matoušek. V 71. min.střílel Senft nad. V 75. minutě mělo být rozhodnuto Němec s první poslal do úniku Haase a ten místo střeli kolem vybíhajícího brankáře se pokoušel o kličku a míč skončil v rohu. To byla obrovská škoda!!! Neboť za dvě minuty bylo vyrovnáno, když na hřišti scházel Brotánek, který si přezouval kopačky! Díru v obraně hosté využili a vstřelili pěknou branku - 1:1. Při standartkách byli blízko brance Senft a Vystyd, ale míč z jejich hlav skončil nad. V 83. minutě zahrával trestný kop Haas a hostující brankář honil míč jako horký brambor, ale jeho spoluhráči míč uklidili do bezpečí. Nejlepší naši hráči byli Lípa a Vystyd. Další zápas hrajeme opět doma proti Semicím v neděli 10.5.2015 od 17.00 hod. a doufáme že už konečně zůstanou body doma.