"A" mužstvo v Táboře rychle vedlo o dvě branky, ale nakonec odjelo bez bodu

[15. 10. 2018 7:16:21]

Táborsko „B“ – „A“ muži 3:2 (2.2)

Dřevojan – P.Lípa, Vystyd, L.Brotánek, M.Krůta, Kdolský, M.Dvořák (73.Hájek), K.Kvěch, D.Krůta, Soldát, Senft

Tatran naprosto zbytečně ztratil body. Nelze se vymlouvat, že byla reprezentační přestávka, a že za domácí nastoupili čtyři hráči s ligovou smlouvou. Protože to bylo naše mužstvo, které šlo rychle do vedení 2:0. Nejdříve v 7.minutě poslal Kdolský kolmici na nabíhajícího Lípu a ten překrásnou střelou poslal Tatran do vedení 0:1. Za pět minut ho napodobil Kdolský, který po přihrávce Dvořáka přeloboval domácího brankáře - 0:2. Naši hráči polevili a hned za to zaplatili. Přesto, že trenér před zápasem upozorňoval hráče, že domácí rychle rozehrávají a výborně po stranách nabíhají, bylo to jako kdyby házel hrách na stěnu. Domácí rychle rozehráli aut, Lípovi mokrý míč přeskočil kopačku a domácí hráč byl hned za ním, nacentroval před branku, kde byl nehlídaný Vandas a snížil na 1:2. Vzápětí mohlo být vyrovnáno, ale Dřevojan samostatný únik chytil! Potom přišla ve 21.minutě tisíciprocentní šance našeho mužstva, nejdříve Senft na malém vápně špatně trefil míč, ale ten šťastně doputoval k Soldátovi, který ovšem trefil jen padajícího brankáře a kopal roh. Ze závaru po rohu jsme nic nevytěžili. A tak přišlo otřepané pravidlo, když nedáš, dostaneš. Hráč Kopřiva si na jejich levé straně připravil nikým neatakován míč ke střele a z dvaceti pěti metrů poslal míč na vzdálenou tyč do šibenice - 2:2. Poločas jsme dohráli v útlumu a byli rádi, že je na ukazateli nerozhodně.

Druhý poločas začal šancí Davida Krůty, který se nejčastěji pokoušel zakončovat. Další naše střely končily buď u brankáře, nebo nad. Zkoušeli to Dvořák, Kdolský, Krůta Milan i David, ale vše bez úspěchu. Když došlo k přečíslení, tak Lípa místo přihrávky volil střelu vedle. V 76.minutě trefil David Krůta ve čtverci vlastního hráče. V 82.minutě se dostal za obránce Lípa a v šanci byl faulován, ale penalta se nekopala. Kalich hořkosti jsme si vypili v 84.minutě, když střelu domácího hráče nešťastně tečoval do protisměru brankáře Kvěch - 3:2. V 90.minutě jsme kopali roh a střela Davida Krůty dovršila náš zmar, protože šla vysoko nad. Naprosto zbytečně ztracené body, kdy vedeme a po Rakovníku je to další varování! Teď nás čeká doma mužstvo Přeštic a je potřeba zabrat. Hrajeme v neděli od 15.30 hod.