„A“ mužstvo neproměnilo několik šancí a na závěr podzimu prohrálo

[20. 11. 2017 8:37:29]

Březová – „A“ muži 4:2 (1:0)

Capouch - Hájek, Hofman, Kdolský, Repetný, Soldát, Kvěch, Dvořák (79.Glogar), Sirotek, Haas (82.Čížek), Senft

Torzo hráčů Tatranu odjelo do Březové pro body. V zápase nemohli nastoupit Brotánek /v Barceloně se školou/,Lípa po lékařském zásahu, Vystyd pro zranění, Krůta pro nemoc, Němec v práci a Čejda s Valentou se nechali zbytečně vyloučit, když hráli v den odjezdu za B tým. Protože „áčko“ odjíždělo hned po zápase „béčka“, tak bylo nutné nastalou situaci nějak rychle vyřešit. Bohužel z různých důvodů se omluvila většina lidí. Jediný ochotný jet byl Honza Čížek, který nakonec přijel do Březové sám v den zápasu, a za to mu ještě jednou děkujeme. Trenér musel vytvořit novou stoperskou dvojici a do hry musel jít nastydlý Haas. Přesto jsme chtěli v Březové bodovat. Domácí zahájili zápas dvěma rohy, my jsme odpověděli obrovskou šancí Kvěcha, který dostal výbornou přihrávku od Senfta pod sebe, ale nedal. Vzápětí se vyznamenal Capouch. Repetného střela ve 23. minutě lízala tyč. Ve 28. minutě jsme udělali pro domácí mužstvo dálnici středem hřiště a domácí hráč Krlička ji za pomoci teče Hofmana využil - 1:0. Dvořákovu pěknou střelu vytáhl brankář na roh. Že jsme šli do kabin za stavu 1:0 na tom měl zásluhu Capouch, který se v poslední minutě vyznamenal. Ve 49. minutě jsme vyrovnali po kopu z rohu střílel Kdolský do tyče, míč se kutálel za zády brankáře a Sirotek ho zasunul do branky. Ke zděšení všech přítomných mával pomezní ofsajd. V 50. minutě zasáhl opět výborně Capouch. Naši hráči převzali iniciativu a domácí hráče přehrávali. V 55. minutě přiťukl Dvořák míč Senftovi a ten vyrovnal na 1:1. Zajímavostí bylo, že jak domácí tak naši hráči několikrát během zápasu opravili špatný výrok rozhodčích. V 62.minutě ukázal rozhodčí na pokutový kop, přesto že se faul udál půl metru před pokutovým územím. Náš kapitán mu ukázal přesné místo, kde byl vyrvaný drn, na což rozhodčí odpověděl, že ukázal na penaltu a své rozhodnutí měnit nebude. Domácí jí proměnili a šli do vedení 2:1. V 66. minutě utekl všem Repetný a vyrovnal na 2:2. V 72. minutě mohlo být ještě veseleji, Sirotek vystřelil a domácí brankář míč jen vyrazil k Senftovi a ten střílel do prázdné branky, ale domácí brankář stačil míč ještě tečovat na břevno. Kvěch trefil tyč a na noze měl ještě gól Sirotek, ale nedal. Naopak chvíli po těchto našich příležitostech padly dvě branky na druhé straně, a tak jsme nakonec prohráli 4:2. Ze zápasu jsme odjížděli rozladění a zklamaní, protože porážka byla nezasloužená. Mužstvo si zaslouží obrovskou pochvalu za předvedený výkon a byla jen škoda, že jsme v druhém poločase nedokázali strhnout vedení na naši stranu. Přejeme našim fanouškům klidnou zimní pauzu, krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do Nového roku.