"A" muži v prvním přípravném zápase nestačili na ligový dorost 1.FK Příbram

[13. 1. 2019 19:09:21]

8.1.zahájili hráči Tatranu přípravu na jarní sezonu a tradičně jsme první přátelský zápas sehráli v Příbrami s U 19.

Sobota 12.1.2018 (hř. UMT Příbram)

1.FK Příbram (U19) – „A“ muži   2:1 (0:0)

Glogar - Hájek, D.Čejda, Hofman, M.Krůta, Kdolský, K.Kvěch, D.Krůta, Soldát, M.Sirotek, Senft

střídali do druhého poločasu: P.Sirotek, J.Dvořák, M.Machovský, L.Dřevojan (brankář)

Mužstvo k zápasu odjelo bez F.Dřevojana, L.Brotánka, Vystyda, Lípů Pavla a Venci, M.Dvořáka, Špačka, Němce, L.Matouška a Haase (hráči chyběli z různých důvodů). Do jarní přípravy se pro dlouhodobé zranění nezapojil Repetný. Přesto, že v mužstvu nastoupili hráči z B týmu a C týmu, odehráli jsme vyrovnaný zápas, kterému by odpovídal nerozhodný výsledek. V prvním poločase se domácí hráči do ničeho nedostali a ani my jsme neměli tutovku. Nejblíže k brance měl ve 39.minutě Čejda, ale jeho hlavička šla těsně vedle. V druhém poločase měl gólovku Senft, který dostal kolmici od Kvěcha a byl sám před brankářem, ale ten rychle vystartoval z branky a gólu zabránil. Minutu na to výborně vystřelil Krůta David a brankář s námahou vyrazil na roh. Po kopu z rohu už se hráči Tatranu radovali, střílený roh od Davida Krůty si srazil domácí obránce do vlastí branky, to běžela 61.minuta -  0:1. V závěru zápasu se projevilo, že domácí trenér měl k dispozici dvacet hráčů a my jen tři do hry a brankáře. Domácí zápas otočili, když v 82.minutě po rohu vyrovnali a v 85.minutě vstřelili vítěznou branku. Dobře zahrál do svého zranění Kdolský, dobrý byli Glogar, Hofman, Kvěch, výborný byl Krůta David a nejlepším hráčem na hřišti byl David Čejda. Další zápas hrajeme v sobotu v Praze proti Uhelným Skladům od 14.00 hod.