Uhelné sklady Praha – „A“ muži  0:3 (0:2)

sestava:

Capouch - Řehák, Vystyd, Brotánek, Lípa, Kdolský, Čejda, Dvořák, Soldát, Haas, Němec

(do druhé půle vystřídali: Valenta, Senft, Kvěch, Sirotek, Bartůšek)

Hned od začátku mělo naše mužstvo převahu a v první minutě mohl skórovat Dvořák, ale střílel nad branku. V patnácté minutě už to mělo být 3:0, ale Němec poprvé střílel jen do brankáře a podruhé přehodil brankáře i branku. Gólu jsme se dočkali ve 22. minutě, po akci Kdolského s Němcem, doputoval míč k úplně volnému Haasovi, který skóroval - 0:1. Hned minutu na to vybojoval důrazný Lípa míč na půlící čáře, vydal se s ním k soupeřově brance, obešel vše, co mu stálo v cestě a na přední tyč nekompromisně brankáře prostřelil - 0:2. Poločas měl skončit 5:0, ale další šance zůstaly nevyužity, nebo zasáhl brankář domácích, který vytáhl i bombu Dvořáka směřující k tyči. Druhý poločas po vystřídání už neměl takové tempo a bylo tam dost nepřesností. Přesto jsme měli další šance, ale i domácí si dvě vytvořili. K vidění byl v 50. minutě krásný gól Senfta ze dvaceti metrů po přihrávce Valenty - 0:3. Další bomba Senfta minula branku jen o chlup a ani další pokusy našich hráčů už neskončili brankou. Další zápas sehraje naše mužstvo v sobotu od 14.00 hod. v Dobříši.