"A" dokázalo v první domácím divizním zápase na penalty porazit Karlovy Vary

„A“ muži – Karlovy Vary   1:1 (1:0)    na penalty 5:4

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Řehák, Kdolský, Matoušek (67.Lípa), Kvěch, Soldát, Senft (67.M.Dvořák), Němec

Fotogalerie: ZDE   + 2.fotogalerie ZDE (autor: David Štverák)

Tabulka Divize A: ZDE

„A“ mužstvo Tatranu nastoupilo k prvnímu diviznímu zápasu na domácím hřišti proti Karlovým Varům. Domácí začali zápas náporem a v páté minutě rozjel akci Kvěch, přihrál Senftovi, který posunul míč na rozběhnutého Němce a Tatran šel do vedení 1:0. To byl pro hosty šok. A Tatran měl v prvním poločase další šance navýšit svůj náskok. V 11. minutě to byl Kdolský po akci Senfta s Němcem. Ve 13. minutě hlavičkoval Němec vedle. V 18. min. po pěkné akci Soldáta nedokázal zakončit Senft, když mu střela sklouzla (je potřeba připomenout že celý první poločas lilo). Ve 26. min. střílel Kvěch, ale hostující brankář byl na svém místě. Ve 28. min. Brotánkova hlava minula cíl. Další akci Senfta zakončoval Kdolský. Ve 39. minutě unikl Němec, střílel ze strany a byl z toho jen roh. Závěr poločasu patřil Tatranu, ale Matoušek střílel jen do brankáře. Obrovskou šanci promarnil Kvěch ve 44. Minutě, když ho přesně v pokutovém území našel Němec, ale Kvěch trefil jen obránce před opuštěnou brankou. Hosté si za první poločas nevypracovali téměř nic.

Druhý poločas začal průnikem Peška bez brankového vyjádření. Potom se hra přelévala od čtverce ke čtverci, ale bez šancí. Hosté se později začali nadechovat k závěrečnému náporu. První gólovou šanci si vytvořili hosté v 72. minutě, ale gólovou střelu skvěle špičkou kopačky vyrazil náš brankář Capouch, který se vyznamenal i v 80. minutě, když chytil druhou šanci. V 83. minutě obešel několik hráčů Soldát, ale místo zakončení volil postup do středu vápna, kde ho stopeři vytlačili a ze šance nebylo nic. Zápas směřoval ke konečnému vítězství Tatranu, když přišla nevinná standardní situace v 85. minutě a lehký míč proklouzl našemu nešťastnému brankáři mezi nohama do branky - 1:1. Na řadu přišly pokutové kopy a Capouch hned první chytil a tím dal základ pro zisk dvou bodů. Naše penalty proměnili postupně Pešek, Řehák, Vystyd, Brotánek a Kdolský. Mužstvo musím pochválit za předvedený výkon, hráči doslova jezdili po zadku a za první poločas si zasloužili vyhrát! Nejlepší byl Kdolský a Němec, který dělal hostující obraně velké problémy. Ještě dlouho po zápase neuvěřitelných 1480 diváků (platící + ženy a děti) tleskalo našim hráčům. To nechodí na ligovou Duklu. Příští sobotu nás čeká venku Milevsko od 17.00 hod. a jelikož je to od nás 32 kilometrů může se hovořit o derby. Zveme naše vynikající diváky, aby nás přijeli povzbudit. Za úžasnou podporu celé mužstvo a realizační tým děkuje.